مبلمان اداری آوات

دیجیتال مارکتینگ بهیار

چکیده پروژه:

گروه ما بنیادی است برخاسته از نیاز به طراحی مدرن و سبک متفاوت، این تنها کلید ورود به جهان رقابت و شاهراه نیل به ساحل بیکران موفقیت که همان فلسفه وجودی نیاز به زیباییست است. پیمودن مسیر و صعود از نردبان موفقیت که گام نهادن بر نخستین پلکان آن آرزوی دراز می نماید، تنها با اندیشه و تلاش مدعیان این عرصه امکان خواهد داشت و بر این اساس آنچه امروز پیش روی شماست ثمره کوشش فراوان کسانی است که دست دوستی خویش را به نشانه یافتن همراه دراز کرده اند. تا بتوانندموفقیت های بهتری بیافرینند.

فروشگاه پیام صنعت در سال 1375 فعالیت خود را در جهت تولید صندلی و میزهای کارمندی و مدیریت و کنفرانسی آغاز نموده است و اکنون پس از مدت 20 سال تلاش در این زمینه و به کار بستن تجهیزات مدرن و استفاده از علم و تکنولوژی روز و به کارگیری اصول و نکات موثر نقش رو به رشدی در زمینه تهیه و توزیع و تولید مبلمان اداری در بازار ایران داشته است که نتایج آن به شرح زیر می‌باشد. کیفیت برتر محصولات با در نظر گرفتن رضایت مشتری. قیمت مناسب محصولات باتوجه به رقابت با محصولات خارجی. طراحی محصولات مناسب و به روز شدن با بازار. خدمات پس از فروش که پشتوانه محصولات خریداری شده توسط مشتریان می‌باشد.

 • کیفیت برتر محصولات با در نظر گرفتن رضایت مشتری.
 • قیمت مناسب محصولات باتوجه به رقابت با محصولات خارجی
 • طراحی محصولات مناسب و به روز شدن با بازار.
 • خدمات پس از فروش که پشتوانه محصولات خریداری شده توسط مشتریان می‌باشد.

گام یک

جمع آوری تمام اطلاعات

يكي از اصلي تر ين بخش هاي هر كار را جمع آو ري اطلاعات تشكيل مي دهد. چنانچه اين كار به شكل منظم و صحیح صورت پذيرد‏ كار تجزيه و تحليل و نتيجه گيري از داده ها با سرعت و دقت خوبي انجام خواهد شد.تیم بهیار برای انجام هر پروژه ابتدا اطلاعات لازم را برای انجام هر چه بهتر کار بررسی می کند.

اصلی ترین روش ها برای جمع آوری داده ها به شرح زیر است:
 • استفاده از اطلاعات و مدارك موجود:در برخي تحقيقات اطلاعاتي كه بايد بعنوان داده مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار گيرند از پيش آماده هستند.
 • مشاهده:از روش هاي جمع آوري اطلاعات است كه در آن رفتار مشخصات موجودات زنده اشيا و پديده ها با استفاده از ويژگي هاي گوناگون آنها ملاحظه و ثبت مي گردد.
 • مصاحبه:مصاحبه يكي از روش هاي جمع آوري اطلاعات است كه در آن به صورت حضوري ياغير حضوري از افراد يا گروهي ار آنان پرسش مي شود
doodle-2

گام دو

یافتن راه حل و مهارت حل مسئله

حل مسئله (Problem solving) فرآیندی آگاهانه، منطقی، تلاش‌بر و هدفمند است در جهت یافتن راه‌حل‌های مؤثر یا سازگارانه برای حل مسائل و مشکلات .

مهارت حل مسئله عبارت است از فرآیند شناختی و رفتاری که توسط فرد هدایت می‌شود و فرد سعی می‌کند با کمک آن، راه‌حل‌های مؤثر یا سازگارانه برای مسائل زندگی روزمره خویش پیدا کند. به این ترتیب این مهارت یک فرآیند آگاهانه، منطقی، تلاش‌بر و هدفمند است. برای رسیدن به بهترین راه حل لازم است از مراحل زیر به شکل گام به گام عبور کرد:

 • 1- تعریف دقیق مسئله
 • 2- بارش فکری
 • 3- ارزیابی راه حل‌ها و انتخاب بهترین راه حل
 • 4- اجرای راه حل و بازبینی
doodle-2

گام سه

در نهایت نتیجه را بدست آورید

در نهایت بعد از بررسی های تخصصی تیم بهیار و با استفاده از اطلاعات و مهارت حل مسئله خدمت درخواستی شما با بهترین کیفیت و بالاترین دقت در اختیار شما قرار می گیرد.

آیا مایل به همکاری با شرکت ما هستید ؟