درباره ما

آژانس دیجیتال برندینگ بهیار

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار

 

مقدم شما عزیزان را به شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار گرامی می داریم، همه تلاش ما در بهیار پیشرفت و ارتقای کسب درآمد اینترنتی شرکت شما می باشد. همانطور که میدانید سرعت رشد در دنیای دیجیتال حیرت آور است و با کمی تعلل از بازار و کسب درآمد در دنیای دیجیتال جدید باز میمانید پس چه بهتر که با ما لذت تجربه ایی بی نظیر از سرعت و پیشرفت در کسب و کار اینترنتی را امتحان کنید. به نقل از پیتر دراکر (بنیان گذار مدیریت مدرن) “امروزه شرکت های بزرگ، شرکت های کوچک را شکست نمیدهند، بلکه شرکت های سریع، شرکت های کند را شکست میدهند”.

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار  در اصفهان از سال ۹۷ شروع به فعالیت کرده است ،هدف از تاسیس بهیار ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان از جمله طراحی سایت، خدمات سئو، موشن گرافیک ، ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات در اینستاگرام، خدمات طراحی گرافیک، بازاریابی محتوایی و ثبت لوکیشن در گوگل می باشد.

3+سال تجربه
15+کارشناس مجرب
70+پروژه تکمیل شده
99%رضایت مشتری

اعضای تیم

دیجیتال برندینگ بهیار

محمدرضا کیانی مدیرعامل

مریم اویسیامور مالی 

حامد هرندیویدئو مارکتینگ

سیمین گشتیلسئو کار

فاطمه خیراللهیگرافیست

نتایج ما

تا کنون توانسته ایم با کسب تجربه در مدت انجام فعالیت و همچنین تجزیه و تحلیل از وضعیت کسب و کارها برای هر مشتری راهکاری نوین مبتنی بر تکنولوژی آنلاین و ترکیب روش سنتی و دیجیتالی متناسب با کسب و کارها ارائه دهیم. این امر علاوه بر بهبود موقعیت برند و افزایش آگاهی از کالا و خدمات آنها در جامعه هدف، موجب افزایش فروش و کسر هزینه های بالای بازاریابی و تبلیغات مشتریان شده است.

95%

تولید محتوا

97%

رضایت مشتری

86%

سئو

92%

طراحی سایت

مجوزها و مدارک

دیجیتال برندینگ بهیار

Mozavez-Rayaney

مشتریان ما

آنها با قلب مهربان، ما و تیم ما را حمایت می کنند