درباره ما

برترینشرکت

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار

در شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار  همه تلاش ما جهت پیشرفت و ارتقای کسب درآمد اینترنتی شرکت شما می باشد. همانطور که میدانید سرعت رشد در دنیای دیجیتال حیرت آور است و با کمی تعلل از بازار و کسب درآمد در دنیای دیجیتال جدید باز میمانید پس چه بهتر که با ما لذت تجربه ایی بی نظیر از سرعت و پیشرفت در کسب و کار اینترنتی را امتحان کنید. به نقل از پیتر دراکر (بنیان گذار مدیریت مدرن) “امروزه شرکت های بزرگ، شرکت های کوچک را شکست نمیدهند، بلکه شرکت های سریع، شرکت های کند را شکست میدهند”.

تیم تخصصی

یک تیم متخصص با سابقه کار حرفه ای در تمام عرصه های دیجیتال مارکتینگ

پاسخگویی سریع

تیم بهیار در تمام ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

درباره ما شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار-min
Untitled-min

اهدافشرکت

هدف از تاسیس بهیار

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار در اصفهان از سال ۹۷ شروع به فعالیت کرده است ،هدف از تاسیس بهیار ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان از جمله طراحی سایت ، خدمات سئو ، موشن گرافیک ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تبلیغات اینستاگرام اصفهان ، خدمات طراحی گرافیک در اصفهان ، بازاریابی محتوایی و ثبت لوکیشن در گوگل می باشد.

مهارتشرکت

مهارت های حرفه ای ما

تا کنون توانسته ایم با کسب تجربه در مدت انجام فعالیت و همچنین تجزیه و تحلیل از وضعیت کسب و کارها برای هر مشتری راهکاری نوین مبتنی بر تکنولوژی آنلاین و ترکیب روش سنتی و دیجیتالی متناسب با کسب و کارها ارائه دهیم. این امر علاوه بر بهبود موقعیت برند و افزایش آگاهی از کالا و خدمات آنها در جامعه هدف، موجب افزایش فروش و کسر هزینه های بالای بازاریابی و تبلیغات مشتریان شده است.

تولید محتوا

95%

رضایت مشتری

97%

سئو

86%

طراحی سایت

92%

تیمشرکت

با تیم حرفه ای ما آشنا شوید

مجوزها

مجوزها و مدارک

شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در خدمت شما می‌باشد.