تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل چیست؟ چگونه می‌تواند به جایگاه سایت کمک کند؟ شاید این سؤالی باشد که شما در هنگام شنیدن عبارت تبلیغات در گوگل (Google Adwords) از خود بپرسید.

تبلیغات در گوگل در واقع یکی از روش های تأثیرگذار آنلاین و اینترنتی است که شما می‌توانید با استفاده از آن سایت خود را برای کلماتی که مدنظر دارید و بیشتر توسط کاربران سرچ می‌شود تبلیغ کنید.

در واقع گوگل ادورز یکی از فاکتورهای مهم در تجارت الکترونیک است که بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک برای افزایش بازدهی تجارت خود از آن استفاده می‌کنند. از آنجایی که گوگل محبوب‌ترین موتور جستجو در جهان است و بیشتر افراد برای بدست آوردن اطلاعات خود از آن استفاده می‌کنند می‌توانید با تبلیغات در گوگل مخاطبان هدف خود را در هرکجا و با کمترین هزینه به سایت خود جذب کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار به عنوان یکی از همکاران گوگل می‌تواند سایت شما را در کمترین زمان ممکن و با توجه به بودجه مد نظر شما با انجام خدمات تخصصی گوگل ادورز (Google Adwords) در صفحه اول گوگل قرار دهد.

تبلیغات در گوگل
هدف از سئو سایت در اصفهان

تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات از طریق گوگل یکی از مؤثرترین روش‌ها برای معرفی سایت و محصولات و در نتیجه افزایش فروش خود در فضای مجازی است. زیرا مخاطبان را به صورت کاملاً هدفمند به سایت شما هدایت می‌کند. تبلیغات از طریق گوگل در واقع امکانی را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است که بتوانند به راحتی و با پرداخت هزینه مناسب سایت خود را در هنگام سرچ کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه اول گوگل قرار دهند و مشتریان بالقوه خود را جذب کنند.

علاوه بر آن با  تبلیغات در گوگل می‌توانید تعداد کلمات کلیدی، زمان، بودجه روزانه، دستگاه نمایش تبلیغ و قیمت هر کلیک بر روی کلمه کلیدی خودرا تعیین نمایید و روزانه گزارشی از عملکرد و بازدهی تبلیغات خود دریافت نمایید.

در تبلیغات از طریق گوگل نگران هزینه‌هایی که برای تبلیغات می‌کنید نباشید چراکه شما فقط هنگامی که کاربری واقعا به محصولات و یا سایت شما نیاز داشته باشد یا علاقه مند باشد و روی آن کلیک کند هزینه پرداخت می‌کنید.

مزایای تبلیغات در گوکل

تبلیغات در گوگل مزایای متعددی دارد که موجب شده بسیاری از شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار برای رونق تجارت خود این استراتژی را به کار گیرند. با استفاده از تبلیغ در گوگل شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای در صفحات جستجو گوگل نمایش داده شوید و تنها زمانی هزینه پرداخت کنید که کاربر روی سایت شما کلیک می‌کند البته شما این امکان را دارید تا برای تبلیغ خود روزانه یک سقف هزینه خاص مشخص کنید.

گوگل ادورز امکانات دیگری از قبیل تعیین ساعات نمایش تبلیغ، صفحه ای که مایل هستید در آن تبلیغ گذاشته شود، تعیین زبان و کشوری که تبلیغ برای آنها نمایش داده شود را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن سایت خود را به مخاطبان هدف خود در صفحه اول گوگل نمایش دهید و در نتیجه مشتریان هدفمند و واقعی خود را افزایش دهید.

مزایای تبلیغات از طریق گوگل

دریافت مشاوره رایگان

علاقه مند به دریافت خدمات تبلیغات گوگل هستید؟

قیمت تبلیغات در گوگل

در تبلیغات گوگل شما فقط برای تعداد کلیک‌هایی که مخاطبان  بر روی تبلیغات شما می‌کنند هزینه پرداخت می‌کنید. هزینه پرداختی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها مهم تر از بقیه هستند.

یکی از فاکتورهای قیمت تبلیغات در گوگل که بسیار در میزان پرداخت شما موثر است رقابت کلمه کلیدی مدنظر شما است به طوریکه هرچه کلمه کلیدی انتخابی شما رقابت بیشتری داشته باشد هزینه هر کلیک در گوگل ادورز بیشتر می‌شود.

فاکتور بعدی هزینه تبلیغات در گوگل نسبت تعداد کلیک روی تبلیغ شما به تعداد نمایش تبلیغ شما در موتور جستجو گوگل می‌باشد به این معنا که هرچه میزان این نسبت بیشتر باشد هزینه پرداختی شما نسبت رقبا کمتر خواهد شد.

فاکتور بعدی برای تعرفه تبلیغات در گوگل که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند تجربه کاربر در سایت شما است به طوریکه هرچه کاربر راحت تر بتواند به محتوای سایت شما دسترسی پیدا کند و مطالب به روز و کاربردی مطالعه کند هزینه تبلیغات شما کمتر می‌شود.

توجه داشته باشید گول شرکت‌هایی که با عباراتی مانند تبلیغات گوگل ارزان به شما وعده نمایش در صفحه اول گوگل را میدهند نخورید مطمئنا اینگونه شرکت ها هیچ تخصصی در تبلیغات گوگل ادورز ندارند و به جای اینکه شما را در راستای هدفتان راهنمایی کنند موجب صدمه و خسارت به سایت و کسب و کارتان می‌شوند که در برخی موارد جبران ناپذیرند.

متخصصین آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار بعد از بررسی کسب و کار و کلمات کلیدی شما می‌تواند هزینه تقریبی تبلیغات شما را تخمین بزند و به شما کمک کند تا با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی با تبلیغات در گوگل بتوانید در معرض دید مشتریان واقعی قرار بگیرید.

مراحل سفارش تبلیغات در گوگل

اولین مرحله سفارش تبلیغات در گوگل | مشاوره رایگان با کارشناسان

مشاوره رایگان با کارشناسان

دومین مرحله سفارش تبلیغات در گوگل | تاییدیه فاکتور و واریز هزینه

تاییدیه فاکتور و واریز هزینه

سومین مرحله سفارش تبلیغات در گوگل | فعال سازی تبلیغ

فعال سازی تبلیغ

چهارمین مرحله سفارش تبلیغات در گوگل | انتخاب پلن مناسب و تعرفه ها

انتخاب پلن مناسب و تعرفه ها

پنجمین مرحله سفارش تبلیغات در گوگل | ثبت سفارش

ثبت سفارش

دریافت گزارشات و نتیجه تبلیغات

سوالات متداول تبلیغات در گوگل

هزینه نمایش و تبلیغات در گوگل به چه میزان است؟

شما برای نمایش آگهی خود هزینه ای پرداخت نمیکنید و تنها در صورتی هزینه پرداخت خواهید کرد که کاربر بر روی آگهی یا سایت شما کلیک کند.به طور کلی به ازای هر کلیک و ورود کاربر به سایت خود بایدبه گوکل از شماهزینه دریافت می کند.

هزینه هر کلیک چقدر است؟

هزینه هر کلیک مطابق با گفته کمپانی گوگل از 1 سنت آمریکا که حدودا معادل 38 تومان است شروع میشود. اما نرخ هر کلیک میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد .مواردی مانند: سختی کلمه کلیدی، رقبا، سرعت سایت .. در قیمت هر کلیک مؤثر است.

آیا این امکان وجود خواهد داشت که بتوان تبلیغ خود را قطع و وصل کرد؟

بله گوگل ادورز این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است که هر زمان که مایل به توقف یا شروع آگهی خود بودند آن را اعمال کنند.

برای چه تعداد کلمه کلیدی میتوان تبلیغات گوکل را فعال کرد؟

شما میتوانید هر تعداد کلمه کلیدی ک مد نظر دارید برای آن تبلیغات گوگل را فعال کنید و هیچ محدودیتی در تعداد کلمات نخواهید داشت. اما توصیه ما به شما این است که برای یک سری کلمات خاص و پر رقابت مرتبط با کسب و کارتان از این تبلیغات  استفاده کنید چراکه اینگونه هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و هم بازده و نتیجه  بهتری خواهید گرفت

پس از سفارش بعد از چه مدت تبلیغ آگهی نمایش داده میشود؟

بعد از سفارش و پرداخت هزینه تعیین شده تبلیغات شما سریعا فعال میشود. تقریبا بعد از 24 ساعت آگهی شما در گوگل نمایش داده میشود.

Path-6
general-shape-Blue

تبلیغات در گوگل با بهیار

قطعاً تبلیغات در گوگل یکی از روش‌های پربازده و سودآور برای تبلیغات هر کسب و کاری در گوگل است که به کمک آن سایت شما در عرض چند ساعت در صفحه اول گوگل قرار میگیرد.

همانطور که گفته شد شما تنها برای هر کلیکی که روی سایت شما می‌شود هزینه پرداخت خواهید کرد. اگر تا به حال برای رونق کسب و کار اینترنتی خود فعالیت‌ها و تبلیغات مختلفی را امتحان کرده‌اید و آنچنان افزایش درآمد نداشته‌اید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تبلیغات در گوگل را با تیم مجرب و کاربلد آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار تجربه کنید.

شرکت بهیار به عنوان پارتنر گوگل علاوه بر فعال سازی تبلیغات شما در گوگل ادورز، کمپین تبلیغاتی شما را به صورت حرفه ای و طبق جدیدترین پلتفرم آن مدیریت می‌کند و گزارشی روزانه از نتیجه تبلیغات به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در ابتدا با بودجه دلخواه تبلیغات خود را در گوگل ادورز شروع کنید و بعد از مشاهده موفقیت و روند تأثیرگذار آن بودجه تبلیغاتی گوگل خود را افزایش دهید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار خدماتی از قبیل سئو سایت,طراحی سایت, طراحی گرافیک و ساخت تیزر تبلیغاتی را باکادری مجرب انجام می‌دهد.

تبلیغات در گوگل با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار

مطالب مرتبط