طراحی گرافیک در اصفهان

 طراحی گرافیک در اصفهان

طراحی گرافیک ابزاری است که با استفاده از آن می توانید یک محتوا را چه فیزیکی چه مجازی در معرض نمایش عموم بگذارید به طور کلی طراحی گرافیک در اصفهان باعث ایجاد ارتباط دیداری و تصویری می شود .

در واقع طراحی گرافیکی هرچیزی است که به ارتباط دیداری و بصری ربط داشته باشد و از تصاویر بصری برای انتقال پیام به مخاطب استفاده می کند.پیام می تواند یک برند یا پیامی برای فرهنگ سازی را بیان کند.در طراحی گرافیکی می توان از رنگ ها ،تصاویر متنوع ، تایپوگرافی و متن استفاده کرد.از خدمات گرافیک در اصفهان می توان از طراحی بیلبورد، بروشور، لوگو، مجله،روزنامه، بسته بندی و وب سایت نام برد

یک طراح گرافیک ممکن از ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای تجسمی و تکنیک های طرح بندی صفحه استفاده کند تا یک نتیجه نهایی متعادل ،متمرکز و متقارن داشته باشد.طراحی گرافیک حرفه ای باعث جذب مخاطبان بیشتر به سمت کسب و کار شما خواهد شد.

تیم بهیار بهترین و به صرفه ترین خدمات گرافیگی در اصفهان را برای تبلیغات در دنیای امروز، با متفاوت ترین و قوی ترین شکل ممکن برای شما اجرا و پیاده سازی می کند.

طراحی بروشور در اصفهان

بروشور یک ابزار بازاریابی متداول است که برای تبلیغ و ارائه محصولات استفاده می شود و به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به بازار و مشتریان عرضه کنند.طراحی بروشور در اصفهان به دو صورت سنتی و دیجیتالی در سایز های متفاوت  انجام می شود.

طرحی بروشور باید با توجه به مخاطب هدف شما طراحی شود.مخاطب هدف ممکن است حرفه،سطح درآمد،جنیست و…یا ترکیبی از این عوامل باشد.به طور مثال یک بروشور با هدف مادران جوان باید متفاوت از یک بروشور با هدف بازنشستگان باشد.

بروشور به دلیل ایجاد آگاهی و افزایش اعتبار نقش مهمی در ساخت برند دارد.با این حال اگر به دنبال یک محصول برتر هستید تا بهترین نتیجه را کسب کنید بهتر است از یک شرکت طراحی گرافیک حرفه ای استفاده کنید.

آژانس دیجیتال برندینگ بهیار همراه با تیمی خلاق آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در زمینه ی طراحی گرافیک در اصفهان می باشد.

علاقه مند به دریافت خدمات طراحی سایت هستید؟

طراحی لوگو در اصفهان

 

طراحی لوگو یکی از خدمات طراحی گرافیک در اصفهان شرکت بهیار است. لوگو به اصطلاح همان آرم،برند یا علامت تجاری و هویتی است که شما با آن شناخته می شوید.هدف از طراحی لوگو، این است که شما به یک هویت و نام تجاری خاص در رسانه ها و اذهان عمومی برسید.
در این طرح گرافیکی می توانید از سمبل ها،نوشتار،علامت ها و یا ترکیبی از این ها استفاده کنید در صورتی که بیانگر برند شما باشد.
طراحی لوگو در محبوب شدن برندتان در نظر مشتریان اهمیت زیادی دارد.در واقع طراحی لوگو بخشی از کسب و کار،محصولات یا هویت بصری شما است.در طراحی لوگو حتما به پیام اصلی برند خود دقت کنید.

طراحی کارت ویزیت در اصفهان

 

کارت ویزیت در واقع یک کارت کاغذی با اندازه ی کوچک و چاپی است که معمولا دارای جزئیات کسب وکار شما مانند:نام،اطلاعات تماس و آرم برند شما می باشد. امروزه در عصر دیجیتال کارت ویزیت هنوز هم مانند قبل لازم و ضروری است و در برخی از مشاغل از مهم ترین ابزار های بازاریابی به حساب می آید.

تیم بهیار با تیمی مجرب آماده ارائه خدمات گرافیک در اصفهان می باشد طراحی کارت ویزیت  یکی از این خدمات است. شما با ارائه کارت ویزیت،حرفه ای به نظر می رسید همچنین برای مشتریان خود ایجاد اعتماد .می کنید و کسب وکار خود را از رقیبانتان متمایز می کنید.

نمونه کارهای کارت ویزیت

طراحی هویت بصری در اصفهان

به احتمال زیاد زمانی که کلمه هویت بصری را بشنوید به این فکر کنید که هویت بصری چیست؟
هویت بصری یکی از خدمات طراحی گرافیک در اصفهان است و به عناصری گفته می شود که شما برای نمایش مناسب برند خود ایجاد می کنید .در واقع هویت بصری تمام عواملی است که مخاطبان با حس بینایی آن را تحلیل می کنند مانند:پترن،رنگ منحصر به فرد سازمان،لوگو،طراحی سایت،طراحی بسته بندی محصولات،کارت ویزیت و…
بنابراین هویت بصری ، برند شما می تواند بین محصولات یا خدمات شما رابطه ای ایجاد کند که باعث جذب مشتری بالقوه می شود.

علاقه مند به دریافت خدمات طراحی گرافیک هستید؟

نمونه کارهای لوگو بهیار

ما چگونه کار می کنیم؟

روند کار ما بسیار ساده است ، کار شما فقط در 4 مرحله انجام خواهد شد.

1

ایده

2

طراحی

3

پیاده سازی ایده و طراحی

4

ارائه نتیجه نهایی به شما

طراحی پوستر در اصفهان

پوستر یک ابزار بازاریابی گرافیکی است که به رهگذران این اجازه را می دهد تا از اطلاعات محصولات یا خدمات یک شرکت مطلع شوند.در طراحی پوستر نباید از اطلاعات،رنگ ها و تصاویر بی ربط استفاده کرد زیرا هم خواندن آن مشکل خواهد شد و باعث علاقه مندی رهگذران نخواهد شد.
در طراحی پوستر از رنگ هایی باید استفاده کرد که با هدف موردنظر مطابقت داشته باشد.بنابراین بسیار مهم است که پوستر توسط متخصص گرافیک طراحی شود تا از تأثیر آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی اطمینان پیدا کنید.
متخصصین شرکت بهیار نوین ترین خدمات طراحی گرافیکی  اصفهان را انجام می دهند و از ایده ها و خواسته ها ی شما استقبال میکنند.

پکیج های طراحی گرافیک در اصفهان

نهایی

پکیج برنزی

 • طراحی لوگو تایپ
 • ست اداریکارت ویزیت
  سربرگ A4 و A5
  پاکت نامه ملخی
  دفترچه یادداشت

نهایی

پکیج طلایی

 • طراحی لوگو ترکیبی متن و تصویر
 • ست اداریکارت ویزیت
  سربرگ A4 و A5
  پاکت نامه ملخی
  پاکت نامه A4
  فولدر
  بروشور A4 و A5
  دفترچه یادداشت
 • طراحی پرچم
 • طراحی لباس سازمانی

نهایی

پکیج نقره ایی

 • طراحی لوگو تصویری
 • ست اداریکارت ویزیت
  سربرگ A4 و A5
  پاکت نامه ملخی
  پاکت نامه A4
  فولدر
  بروشور A4 و A5
  دفترچه یادداشت

آموزش طراحی گرافیک در اصفهان

اگر به کارهای گرافیکی علاقه مند هستید و میخواهید آن را به شغل خود تبدیل کنید و بخواهید از آن کسب درآمد کنید و در بازار کار یک طراح موفق باشید می توانید در دوره ی آموزشی طراحی گرافیک در اصفهان شرکت کنید.آژانس دیجیتال برندینگ بهیار بستر مناسبی را برای علاقمندان و فعالان در این زمینه فراهم آورده است.کلاس های آموزشی طراحی گرافیک در اصفهان در محیطی مناسب وبا اساتیدی خبره برگزار می شود.

طراحی گرافیک در اصفهان با بهیار

 

تیم طراحی و تبلیغات بهیار خدمات طراحی گرافیک در اصفهان را با بالاترین کیفیت و بهترین طرح در کوتاه ترین زمان به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد. متخصصین طراحی گرافیک تیم  بهیار با بهره مندی از تجربه و تحصیلات آکادمیک در زمینه طراحی و تبلیغات میباشند. ما با ارائه طرح های متنوع و جذاب متناسب با رنگ سازمانی شما کمک میکنیم که مخاطبانتان بیشتر از گذشته به برند و محصولاتتان علاقه مند شوند.

مطالب مرتبط