تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات حرفه ای در شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی در بین اکثر افراد افزایش پیدا کرده است به طوریکه روزانه زمان زیادی را در اینگونه شبکه ها میگذرانند. این شبکه ها امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار میدهند بنابراین صاحبان کسب و کار میتوانند با استفاده از روش های مختلف بصری و متنی محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. البته یک تبلیغ با توجه به اینکه از کدام پلتفرم اجتماعی استفاده میکنید میتواند در قالب های متفاوتی منتشر شود. در واقع تبلیغات در شبکه های اجتماعی در کنار داشتن وب سایت هم به شناخته شدن برند تجاری شما کمک میکند و هم روشی مؤثر برای افزایش فروشتان است. تفاوتی ندارد تجارت شما کوچک باشد یا گسترده و بین المللی در هردو صورت سریع ترین روش برای خدمات رسانی و ارائه محصولات خود تدوین و گسترش یک استراتژی برای بازاریابی در رسانه های اجتماعی است.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی
تبلیغات در شبکه های اجتماعی

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی 

با تبلیغات در شبکه های اجتماعی این امکان برای شما فراهم میشود که توسط طیف وسیعی از کاربران دیده شوید و در این فضا بدون هیچ گونه واسطه وهزینه ای تنها با به کارگیری یک سری تکنیک های خاص بازاریابی و تبلیغات در پلتفرم های مختلف شبکه ای اجتماعی بتوانید مشتری های واقعی خود پیدا کنید. با استفاده از این گونه تبلیغات میتوانید به راحتی با مخاطبان خود در ارتباط باشید و با توجه به نیاز و سلیقه آنها محصولات یا خدمات خود را ارائه دهید. برند سازی و افزایش مخاطب برای سایت یکی دیگر از مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.

تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام

امروزه شاهد این هستیم که روز به روز تبلیغات در شبکه های اجتماعی بر روی سبک زندگی افراد تأثیر به سزایی داشته است. این گونه رسانه ها با فراهم کردن بسترهای مختلف ارتباطی مخاطبان زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. در حال حاضر با فیلتر شدن برخی از شبکه های اجتماعی شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز نیز به محبوبیت و تعداد کاربران آن اضافه میشود. در شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوانید به راحتی برای برند و محصولات یا خدمات خود تبلیغ کنید و افزایش فروش و درآمد داشته باشید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

علاقه مند به دریافت خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی هستید؟

نمونه کارهای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

ما چگونه کار می کنیم؟

روند کار ما بسیار ساده است ، کار شما فقط در 4 مرحله انجام خواهد شد.

1

تدوین استراتژی

2

طراحی تبلیغات

3

اجرای تکنیک های مختلف

4

 بررسی بازخورد تبلیغات

پکیج های تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نهایی

پکیج برنزی 

 • 12 پست
 • 6 استوری
 • کپشن نویسی
 • هشتگ گذاری
 • افزایش فالوئر

نهایی

پکیج نقره ای

 • 26 پست
 • 26 استوری
 • کپشن نویسی
 • هشتگ گذاری
 • افزایش فالوئر

نهایی

پکیج طلائی 

 • 26 پست،26 استوری
 • کپشن نویسی ،هشتگ گذاری
 • افزایش فالوئر
 • عکاسی ماهیانه
 • 1کلیپ یک دقیقه ای درماه

تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی

یکی از روش های پربازده و تأثیرگذار برای معرفی محصولات و خدمات به مردم به صورت کاملا متمرکز تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی است. شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیار با کارشناسانی مجرب شما را به صورت هدفمند وارد دنیای دیجیتال میکند و با به کارگیری بهترین تکنیک های مدرن باعث پیشرفت کسب و کار شما میشود. تیم بهیار با ارائه بهترین خدمات به شما کمک میکند به صورت هدفمند از رقبای خود پیشی بگیرید و همچنین در انجام تمامی فعالیت های شما مشاور و پشتیبان شما خواهد بود.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

سوالات متداول تبلیغات در شبکه های اجتماعی

آیا در صورت داشتن یک صفحه شبکه اجتماعی فعال به سایت هم نیاز است؟

در واقع داشتن شبکه اجتماعی رابط بسیار خوبی برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات کسب و کارهای مختلف به کاربران شبکه های اجتماعی است. داشتن وب سایت هم به اعتبار بیشتر شما کمک می کند و هم میتواند یک راه ارتباطی همیشگی با مشتریان باشد. پیشنهاد میکنیم در کنار داشتن سایتی بهینه و کاربر پسند از شبکه های اجتماعی برای افزایش مشتریان خود بهره مند شوید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای چه نوع کسب و کارهایی مناسب است؟

میتوان گفت تمامی کسب و کارها و مشاغل میتوانند از امکانات مختلف شبکه های مجازی برای تبلیغات خود استفاده کنند. شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در امر راهنمایی کنند.

کدام یک از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات بازدهی بیشتری دارند؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی است که از پتانسیل بالایی برخوردار است. ما بسته به نوع کسب و کار شما بعد از بررسی رقبا و بازار آن ایده و طرح مناسبی را به شما ارائه میدهیم.

آیا تبلیغات در شبکه های اجتماعی باعث رشد و افزایش کسب و کار می شود؟

افزایش درآمد بسته به کسب و کار شما و میزان تبلیغات شما خواهد داشت. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار با تجربه ای که دارد میتواند با انجام تکنیک های حرفه ای به شما کمک کند تا تعداد مشتریانتان افزایش پیدا کنند.