بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا (content Marketing) یکی از روش های بازاریابی دیجیتالی است که در بلند مدت برای یک تجارت یا یک شخص موجب ارتباط قوی با مخاطب هدف میشود. در واقع هدف از بازاریابی محتوایی جذب و نگه داشتن مشتریان به کمک محتوای سازماندهی شده و ارزشمند با هدف تغییر یا تقویت رفتار مخاطبان است. این نوع بازاریابی روندی مستمر میباشد که در راستای کلی بازاریابی شما میتواند به بهترین نحو برند شما را تبلیغ کند و احساس مشتری را به گونه ای شکل دهد که در میان برندهای مختلف به شما وفاداری بیشتری داشته باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار در زمینه بازاریابی محتوا با توجه به کسب و کار شما با محتوایی با کیفیت و جذاب شما را به عنوان یک برند یا کسب و کار حرفه ای معرفی خواهد کرد.

بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا

مزایای بازاریابی محتوا 

 

بازاریابی محتوا مزایای بسیار زیادی دارد زیرا میتواند به کسب و کار شما کمک کند و در نتیجه پیشرفتی ماندگارِ برای شما به ارمغان آورد. یکی از مهمترین مزایای آن گسترش کسب و کارهای نوپا و جدید است. هرچه قدر بازاریابی محتوایی باکیفیت تر و قدرتمندتر باشد مشتریان جدیدی را جذب کسب و کار و موضوع مورنظر میکند و مشتریان قبلی هم به قوه خود باقی خواهند ماند.با بازاریابی محتوای منظم و دقیق و توجه به این نکته که محتوای تولید شده مخصوص چه بازار هدفی است میتوان مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کرد.

علاقه مند به دریافت خدمات بازاریابی محتوا هستید؟

مراحل بازاریابی و تولید محتوا بهیار

مراحل بازاریابی و تولید محتوا

آنالیز سایت مورد نظر و برنامه ریزی دقیق

مراحل بازاریابی و تولید محتوا

تولید محتوا

مراحل بازاریابی و تولید محتوا

بررسی محتوا بر اساس استانداردهای سئو

مراحل بازاریابی و تولید محتوا

انتشار محتوا به طور منظم در زمان مناسب

بازاریابی محتوا با بهیار

در سال های اخیر افراد دارای کسب و کار متوجه این موضوع شده اند که تنها با داشتن یک سایت نمیتوان مخاطبان هدف را جذب کرد. بنابراین در کنار طراحی سایت و رعایت اصول سئو و بهینه سازی، تولید محتوا رکن اصلی هر سایت میباشد. شرکت بهیار با توجه به فعایت های مؤثر خود در زمینه تولید محتوا توانسته با تولید محتوای محنصر به فرد پاسخوگی تمامی نیازهای مشتری باشد.

بهیار با در نظر گرفتن استراتژی استاندارد و حرفه ای در جهت بازاریابی محتوا و تولید آن با بالاترین سطح کیفیت کسب و کار و برند شما را در ذهن مخاطبان ماندگار میکند.

بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا

سفارش تولید محتوا 

یکی از دغدغه های مهم ما ارائه محتوای با کیفیت از لحاظ استاندارهای سئو، کپی نبودن و قدرت انتقال پیام هر کسب و کاری است. در همین راستا آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیار با بهره گیری از تیمی کاربلد و آشنا به تمامی استاندارهای بازاریابی محتوا آماده ارائه بهترین محتوا مرتبط با کسب و کار شما  و بهینه بودن آن برای کاربر و موتورهای جستجو به صورت اختصاصی میباشد. خدمات تولید محتوا بهیار در کلیه قالب های مختلفی از جمله متن، تصویر، صوت و ویدئو و همچنین در فرمت های موشن گرافیک ، اینفوگرافیک، تیزر تبلیغاتی ، رپورتاژ و … صورت می گیرد.

ما چگونه کار می کنیم؟

روند کار ما بسیار ساده است ، کار شما فقط در 4 مرحله انجام خواهد شد.

1

آنالیز سایت و محتوای آن

2

تولید محتوای حرفه ای

3

بهینه کردن و بررسی محتوا

4

برنامه ریزی انتشار محتوا