دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

آموزش دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

چطور از اینستاگرام فیلم و عکس دانلود کنیم؟

دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام و ذخیره ی آن در گالری ممکن است نیاز هرکسی باشد.

علت های گوناگونی وجود دارد که شما قصد داشته باشید ویدیو های قرار داده شده در اینستاگرام را دانلود نمایید. در صورتی که تنها دوست دارید این فیلم ها را ببینید بخش ذخیره یا Saveبرای شما در اینستاگرام قرار داده شده است.

با این حال، خیلی از این فیلم ها برای دانلود کردن مناسب اند، به این خاطر که می شود از آن ها در خیلی از موارد بهره مند شد. در این مطلب، شیوه های دانلود فیلم از اینستاگرام را برایتان شرح خواهیم داد تا با استفاده از این شیوه ، با هر وسیله ای که در دست دارید، فیلم های اینستاگرام را دانلود نمایید.

 

علت دانلود فیلم از اینستاگرام

امکان دارد است این پرسش برای شما ایجاد شود که به چه علت باید فیلم های اینستاگرام را دانلود کنیم. جواب این پرسش خیلی راحت است. در صورتی که با شیوه های تبلیغات اینترنتی آشنایی داشته باشید، حتما از ارزش ایجاد محتوای جامع و کامل با خبر هستید. به غیر از این، فیلم های اینستاگرام جای صحیحی جهت ایجاد ویدیو های آموزشی می باشند که جهت ایده گرفتن می شود از آن‌ها بهره مند شد.

برای نمونه، فکر  کنید شبکه ای در ارتباط با  روش های عکاسی دارید و قصد دارید ویدیو های آموزشی در ارتباط با شیوه های ترکیب‌بندی در عکاسی آماده نمایید.

یکی از شیوه های ایجاد ویدیوهای آموزشی و الگوبرداری این است که ویدیو های آموزشی مانند آن  را ببینید و تجزیه و تحلیل کنید. به این شکل، یک الگوی کلی کسب می کنید تا از این طریق، محتوای ویدیویی خود را تولید کنید.

گام بعد جهت ایجاد فیلم های آموزشی با مرغوبیت بالا این است که الگوهای خود را در یک استوری‌برد رسم نمایید.

به این شکل از شیوه فیلم برداری و قاب‌ها آگاهی بیابید. در این قدم هم تجزیه و تحلیل ویدیو های آموزشی شیوه درستی جهت نمایش دادن الگو ها است. در وضعیتی که تازه کار هستید این امکان برای شما وجود دارد که عکس هایی از ویدیو های گوناگون را در استوری‌برد خود قرار دهید تا احتیاجی به رسم هم نباشد.

علت دیگری که اکثر مواقع جهت دانلود ویدیو از اینستاگرام می شود بیان کرد، کپی کردن محتوای ایجاد شده دیگر اشخاص در اینستاگرام و دیگر کانال های اجتماعی است.

اما این شیوه با دقت به قانون کپی‌رایت و عواملی که کانال های اجتماعی مد نظر دارند امکان دارد  با قانون کپی همخوانی نداشته نباشد. با این همه، خیلی از اشخاص، این شیوه ها را هم جهت تولید محتوای خود مد نظر قرار می دهند.

پس، قبل از آن‌که  فیلمی را از اینستاگرام دانلود نمایید، الزامی است از سازنده آن برای به کاربردن ویدیو  ، اجازه بگیرید.

از یاد نبرید که دقت نکردن به ضوابط اینستاگرام پروفایل شما را با مسائلی مانند اکشن بلاک رو به رو می کند.

 

راحت ترین روش دانلود فیلم از اینستاگرام

در گام نخست اول، با استفاده از اپلکیشن اینستاگرام یا با بهره گیری از مرورگر کامپیوتر خود روی پست مد نظر بروید.

در هر کدام از پست‌های اینستاگرام در بخش سمت راست، کلیدی  به شکل سه‌نقطه موجود است. با ضربه زدن بر این قسمت، منوی درخواستی آن گشوده می‌شود.

در این قدم قسمت Copy Linkرا برگزینید کنید تا URL مخصوص به فیلم مد نظر کپی شود.در قسمت بعد، به سایت  Bigbangramرفته و گزینه Download را بزنید.

در آخر پس  کلیک کردن بر دکمه Download، پیش‌نمایشی از فیلم مد نظر نمایان می گردد و فیلم مد نظر دانلود می شود.

همین طور با بهره گیری از کلید All Profile Contentو ورود آیدی پروفایل مد نظر، امکان دانلود تمامی محتوای ایجاد شده وجود دارد.

اپلیکشین دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

 شیوه  های دیگر برای دانلود فیلم از اینستاگرام

شیوه های دیگری برای دانلود از اینستاگرام وجود دارد که شامل:

دانلود ویدیو از اینستاگرام اندروید

از موارد جذاب اندروید این است که با دیدن یک فیلم در مرورگر یا برنامه،‌ آن فیلم به شکل اتوماتیک به شکل «کش»  سیو می‌شود که با بازیابی آن می شود فیلم را مجدد یافت.

جهت بازیابی فیلم ها به قسمت «مدیرت فایل» یا File Managerگوشی خود وارد شوید.در قسمت نخست  فیلم را به شکل تمام و کمال از راه برنامه یا مرورگر ببینید. این مورد را به خاطر داشته باشید که فقط همان قسمت دیده شده در گوشی شما سیو می‌شود. پس فیلم را تا آخر ببینید.در گام بعد، به File Manager رفته و Android > Data را کلیک کنید. در نوار سرچ بالای صفحه جمله com.instagram.android زیر را تایپ کنید.

این شاخصه تا اندروید ۱۰ را ساپورت می کند و در اندروید ۱۱، امکان استفاده از این  قسمت برای کاربر وجود ندارد .در گام بعد Cache > Videos را کلیک کنید.

همه فیلم هایی که اینستاگرام در این قسمت با پسوند clean نمایان  می‌شوند. در این بخش به شکل پیش‌فرض،‌ فیلم آخری که دیده اید مافوق فهرست جای دارد.

پسوند فایل مد نظر را از  cleanبه MP4 عوض کنید یا این‌که آن را به شکل یک فایل فیلم در پلیر خود بگشایید. تا وقتی که کش اینستاگرام را  دست نزده باشید،‌ می توانید فیلم های این جا را ببینید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام ios

روند دانلود فیلم از اینستاگرام در آیفون و سیستم عامل iOS تا اندازه ای دشوار است چرا که اینستاگرام اجازه دانلود استوری‌ها و فیلم های مخاطبان دیگر را نمی‌دهد.

با این همه، این امکان برای شما وجود دارد که فیلم مد نظر خود را از راه فیلمبرداری از صفحه نمایش، داشته باشید. با این کار، همه صفحه گوشی و فعالیت‌های مخاطب هم در فیلم هستند .

در گام های بعدی شما می توانید با بهره گیری از برنامه ها یا نرم‌افزارهای برش قسمت های مد نظر خود را ببرید و فایل دانلود شده به کار برید .

به Control Center رفته و کلید Recordرا ضربه بزنید. پس از یک شمارش معکوس ۳ ثانیه‌ای،‌ فیلمبرداری از صفحه‌نمایش شروع  می‌شود.با این راه این امکان هم برای شما وجود دارد که استوری‌های اینستاگرام را هم سیو کنید.

 شیوه دوم دانلود تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام روی آیفون

در اپ‌استور اپ های گوناگونی جهت دانلود عکس ها  و فیلم های اینستاگرام موجود است که بیشتر آن‌ها مجانی اند .

یکی از این برنامه ها، اپ Regrammer  است که یکی از مطلوب ترین موارد در حیطه این سبک برنامه‌ها به شمار می رود .برای قدم اول برنامه مورد نظر را از اپ‌ استور دانلود نمایید.

قدم دوم در اپ اینستاگرام، عکس یا فیلمی که قصد دانلود آن را دارید باز کنید و پس از ان بر آیکون share که مثل (…) است ضربه بزنید و قسمت Copy Link را برگزینید.

در قدم سوم  به برنامه Regrammer  بروید و لینک را که در مستطیل می بینید وارد کرده و پس از آن کلید Preview را فشار دهید.

در قدم آخر بر روی کلید Repost ضربه بزنید. در قدم 5 بر بخش More ضربه زده. به این شکل امکان شیر کردن ظاهر می شود. از این صفحه این امکان برای شما وجود دارد که قسمت Save Image را برگزینید و عکس یا فیلم مد نظر خود را در گوشی سیو نمایید.

شیوه سوم جهت دانلود فیلم از اینستاگرام iOS

یکی دیگر از برنامه هایی که جهت دانلود عکس و فیلم ها از اینستاگرام موجود است MobiMover Free نام دارد. با انجام مراتب زیر این امکان وجود دارد که از این برنامه جهت دانلود فیلم های اینستاگرام استفاده کنید.

قدم اول اینکه گوشی اپل خود را با USB به سیستم متصل کنید و قسمت Trust This Computer را برگزینید. بر سیستم  خود برنامه EaseUS MobiMover Free را باز کرده و به صفحه اصلی بروید.

در قدم دوم بر قسمت Video Downloader کنار 1-Click Transfer ضربه بزنید. پس از ان قسمت device icon را برگزینید و گوشی خود را بیابید و مشخص کنید تا فیلم بر آن سیو شود.

در قدم سوم کلید Download را ضربه بزنید تا این اپ لینک را آنالیز کند و فیلم بر گوشی شما ذخیره شود . وقتی که کار تمام شد به قسمت فیلم ها بر گوشی آیفون خود رفته تا فیلم دانلود شده به شکل آفلاین نمایش داده شود.

این مطلب از سایت pcmag برگرفته شده است.

 

بهترین برنامه های دانلود ویدیو از اینستاگرام

تا این قسمت از مقاله شیوه های صحیح جهت دانلود فیلم از اینستاگرام برای شما آوردیم. در ادامه می خواهیم برترین برنامه های دانلود تصویر و ویدیو از اینستاگرام را معرفی کنیم.

Reposter for Instagram

از دسته اپ های مشهور که جهت دانلود فیلم از اینستاگرام به کاربرده می شوند ، اپلیکیشن «Reposter for Instagram» است.

 InsTake Downloader

یکی از برترین  اپ ها که می شود جهت دانلود فیلم از اینستاگرام به کاربرد ، برنامه InsTake Downloader است.

با بهره گیری از این اپ به غیر از  بر دانلود فیلم می شود استوری‌ها، عکس‌ها، هایلایت‌ها و Reels را هم دانلود نمود.

Saver Reposter for instagram

همه اشخاصی که قصد دارند از اینستاگرام  کسب  درآمد کنند و به  تولید محتوا مشغول اند از اهمیت هشتگ‌ها و متن کپشن اینستاگرام هم مطلع اند.

برخی مواقع ، به غیر از  دانلود فیلم از اینستاگرام امکان دارد دوست داشته باشید متن‌ها یا هشتگ‌های یک پست اینستاگرام  را هم داشته باشید.

این امر در اپ اینستاگرام شدنی نیست اما با اپ «Saver Reposter for instagram»  شما می توانید به غیراز بر فیلم، دیگر محتوای ایجاد شده مانند هشتگ‌ها، عکس‌ها و کپشن را هم دانلود یا کپی نمایید.

Quick Save

مانند دیگر اپ های دانلود فیلم از اینستاگرام، این برنامه هم امکان دانلود فیلم از اینستاگرام را دارد.

به غیر از این  ، امکانات گوناگونی  هم جهت ادیت فیلم های دانلود شده دارد. دیگر شاخصه های متفاوت این برنامه عبارتند از :

-طراحی UI مناسب

-دانلود سریع تصاویر و ویدیو ها

-وجود امکانات تدوین

InstaGet

اپ دیگری که می شود از آن جهت دانلود فیلم از اینستاگرام بهره مند شد  InstaGetاست. با استفاده از این برنامه امکان کپی کردن هشتگ‌ها را هم  دارید.

 

در آخر

در این مقاله بهترین ابزارهای دانلود از اینستاگرام گفته شد. شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

هم چنین اگر می خواهید پیجی راه اندازی کنید یا پیج کاری دارید که می خواهید آن را ارتقا دهید و برای آن تبلیغ کنید، می توانید از خدمات تبلیغات اینستاگرام در اصفهان ما استفاده کنید.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید.

نظرات

فیلد اجباری*