آنالیز سئو سایت

بهترین سایت آنالیز سئو

آنالیز سئو سایت با بهترین ابزارها

آنالیز سئو سایت گام اول برای رسیدن به پیروزی در سئو سایت و کسب امتیاز در نخستین صفحه سرچ گوگل می باشد.  اینکه آگاه باشیم  سایت ما از نظر سئو در چه شرایطی است برای سئو بسیار اهمیت دارد و پس از اطلاع از این موضوع این امکان را داریم که برترین تصمیم را جهت کسب امتیاز در نخستین صفحه گوگل بگیریم. جهت آنالیز سایت مد نظر این امکان برای ما وجود دارد که از “بهترین سایت های سئو” که به شکل آنلاین شرایط سایت را تحلیل می نمایند بهره مند شویم.

سایت های خارجی جهت آنالیز سئو سایت

– seoptimer.com

– seobility.net

– woorank.com

– sitechecker.pro

سایت های ایرانی برای آنالیز سئو سایت

– jetseo.ir

– analytics.upseo.ir

– checkup.tools

 برترین سایت برای آنالیز آنلاین سئو: Woorank

سایتی که عنوان آن در تیتر فوق آورده شد برای خیلی از طراحان وب سایت شناخته شده است. این سایت با استفاده از مدل های گرافیکی، سئو سایت مد نظر ما را تحلیل کرده و ایرادات سایت را به ما خاطرنشان می کند. اما فقط برای بازه زمانی کمی این امکان وجود دارد که از این سایت به  شکل مجانی بهره مند شوید و بعد از سپری شدن این زمان می بایست هزینه انجام خدمات خود را بپردازید.

اما پرداخت پول برای این سایت شما را به طرف سئو سایت پیروز هدایت می کند . پس برای پرداخت هزینه نسخه پولی آن اصلا درنگ نکنید. حداقل استفاده ای که می توانید از این سایت ببرید این است  که از راه ثبت نام و بهره مندی از نسخه آزمایشی، سایت خود را تحلیل و فقدان های آن را متوجه شوید.نشانی این وب سایت https://www.woorank.com است.

بهترین سایت آنالیز سئو سایت

سایت رایگان جهت آنالیز سئوی خارجی: MOZ

MOZ PRO عنوان ابزاری می باشد که به شکل آنلاین و با ادای مبلغ آن هر ماه به تحلیل امتیاز مقالات سایت شما در برآیند گوگل می پردازد و از این راه این امکان برای شما وجود دارد که امتیاز مقالات سایت خود  را ارتقا دهید.

MOZ البته تجهیزات مجانی مثل open site explorer و keyword explorer دارد که بهره مندی از آن ها چارچوب هایی دارد. به طور مثال این امکان برای شما وجود دارد که هر ماه به طور مجانی دست بالا 20 جمله یا لغت را در keyword explorer سرچ نمایید. این امکان برای شما وجود داردکه با خرید اکانت ماز در سئولایت با کمترین مبلغ به تجهیزات این سایت دست یابید.

Mozbar اسم افزونه ای می باشد که Moz برای  گوگل کروم نشر داده  است. Mozbar داده هایی مانند page authority و domain rank به برآیند موتورها سرچ اضافه می کند. این امکان برای شما وجود دارد که از این افزونه جهت آنالیز رقیبان خود بهره مند شوید.

از ایراداتی که به Moz Pro وارد است  این است که بیشتر تجهیزات آن مثل تجهیزات مدیریت کمپین و تجهیزات تحقیق مثل Rank Tracker, Crawl Test, On-Page Grader و … فقط با پرداخت اشتراک هر ماه امکان استفاده دارند.نشانی این سایت MOZ.com است.

 سایت پولی در آنالیز سئو خارجی: Ahrefs

از ابزار های آنلاین بررسی  سئو Ahrefs است که جهت بهره مندی از این سایت می بایست یک اکانت تهیه  کنید.از دسته مواردی که در سئو در مورد آن بحث پیش می آید این است که سایت هایی که در صفحه نخست گوگل جای دارند از چه سایت هایی لینک گرفته اند.

چرا که کسب لینک از با اهمیت ترین عوامل سئو سایت می باشد و دقیقا سایت Ahrefs در فهرست مطلوب ترین سایت های عرضه کننده داده در مورد بک لینک ها جای دارد. اچرفز در دسته مطلوب ترین سایت های سئو در بک لینک خارجی است.

علاوه بر بک لینک ها شما این امکان را دارید که ببینید چه اندازه از مخاطبانی که به سایت شما داخل شده اند از راه سرچ مستقیم و گوگل بوده است.در قسمت کلید واژه ها هم این امکان برای شما وجود دارد که تا اندازه ای سرچ  کلید واژه های خود را ببینید و از مقدار کلیک آن آگاه شوید و از دیگر تجهیزات این قسمت هم بهره مند شوید.

 سایت تحلیل سئو در تست کلی : SEO SiteCheckup

اسم یکی دیگر از سایت ها بررسی سئو SEOSiteCheckup می باشد که در این سایت این امکان برای شما وجود دارد که تا 14 روز از یک پروفایل مجانی جهت تحلیل سئو بهره مند شوید. در این سایت با ورود دامنه سایت خود و دامنه سایتی که می خواهید آن را مقایسه کنید و زدن checkup، می شود ایرادات و محاسن سایت قیاس شده را بفهمید و آن را با سایت خود قیاس نمایید.

تجهیزاتی که ابزار seositecheckup به شما عرضه می کند شامل موارد زیر می باشد:

-تحلیل مقدار بازگویی لغات و جملات به کار برده شده در هدینگ های گوناگون ، مواردی در خصوص توضیحات متا و عناوین آن ، فایده alt در عکس ها و…

-تحلیل عوامل اثر گذار در سرعت سایت مثل میزان لینک های شکسته شده ، لینک های ریدایرکت شده ، آنالیز کَش سایت ، بهره گیری از Gzip ، فایل ها Css و Html که عوض شده اند و…

-آوردن مواردی پیرامون سرور و امینت سایت مثل بهره گیری از جواز ssl ، مقدار ایمنی مرورگرهای به کار برده شده و…

-ارتباط مخاطب یا UI سایت در صفحات موبایل و رسپانسیو

-مواردی پیرامون سئو مثل Structure Data، شرایط ایندکس و شناساندن صفحات و مقالات از راه موتورهای سرچ، آوردن نشانی هایی که دست یابی به آنها از طریق شما برای تحلیل ربات های گوگل بسته شده اند.

سایت در تعداد تجهیزات آنالیز سئو : smallseotools

همان گونه که از اسمش معلوم است یک وسیله کم حجم اما پر استفاده و جذاب جهت تحلیل اوضاع سئوی سایت می باشد. این وسیله برای افرادی استفاده دارد که تبحری در موضوع سئو ندارند و مقصود آن ها از تحلیل سئو سایت این است که با اهمیت ترین عوامل سئو سایت خود را شناخته و تحلیل نمایند. اما این به معنی این نمی باشد که قادر هستید با وسایل کوچک ایرادات سئو را بفهمید  بلکه می توانید سئو سایت را به شکل کلی ببینید. این سایت یکی از بهترین ابزار ها در تعداد تجهیزات تست سئو است.نشانی این سایت: http://smallseotools.com است.

تست seo کامل و دقیق در The Web Checker

با استفاده از این وسیله این امکان را دارید که وب سایت خود را از لحاظ عوامل سئو ، کارکرد سایت ، رسپناسیو و طراحی موبایل، ایمنی و استفاده بررسی کنید. ممکن است که برآیند در تمامی سایت ها یکی باشد اما می بایست دقت کرد که وارسی بر سایت با همه وسایل و تجهیزات لازم است.نشانی سایت: https://gf.dev

تست سایت با Nibbler

Nibbler هم سایت بررسی سئو می باشد. در این ابزار بعد از ورود دامنه و صبر چند لحظه ای پیجی که در بردارنده داده های سئو سایت شما است برایتان بالا می آید.

جهت مشاهده اطلاعات دقیق تجزیه هر کدام از قسمت های سایت تنها نیاز است که بخش مورد نظر خود را برگزینید و بر آن ضربه بزنید تا برآیند آن را ببینید. در نخستین بخش داده هایی پیرامون کانال های اجتماعی بالاخص فیس بوک و توئیر نشان داده می شود و به دنبال آن صفحاتی که اغلب مخاطبان را به خود جلب کرده اند معلوم می کند.

در نهایت داده های زیادتری در خصوص سئو ارائه می گردد و شما این امکان را می یابید که عمر دامنه خود ، سایت هایی که به شما لینک داده اند ، شرایط حال سرور و خطاهایی که وجود دارد، میزان طرفداران سایت خود در قیاس با دیگر سایت ها به شکل جهانی ، مقدار لغات استفاده شده در یک پیج ، عکس های بهینه سازی شده و اخطارهایی در ارتباط به آن و دیگر داده ها را ببینید.

همین طور این امکان برای شما وجود دارد که موعد تازه ترین اپدیت سایت و رسپانسیو را ببیند و حتی از  مقدار گیرا بودن اسم دامنه خود داده های سرسری کسب کنید .

بهترین ابزارهای سئو سایت

کنترل سئو سایت

کنترل سئو سایت در گوگل و موتورهای سرچ از نگرانی های با اهمیت مدیران سایت ها جهت پی جویی صحت اعمال بهینه سازی سایت است. زمانی که وب سایت شما آن برآیند صحیح و منطقی را کسب می کند قادر می شوید اوضاعی را آماده کنید تا زمینه ارتقا جهت کلید واژه ها همیشه موجود باشد. در این مقاله ما پارامتر های مهم و اثر گذار در کنترل سئو سایت را برایتان آورده ایم.

پارامتر های با اهمیت در کنترل سئو سایت

– رسیدگی به قصور و ایرادات وب سایت

– تجزیه و تحلیل بک لینک های وب سایت

-آپدیت مطالب و اثر آن بر سئو

– وارسی و تجزیه و تحلیل لینک های شکسته یا 404 وبسایت خود

– وارسی و تجزیه و تحلیل آمار وارد شدگان به وب سایت

-کنترل MANUAL ACTIONS در پنل وبمستر تولز

– وارسی میزان ایندکس شدن های وب سایت

 

در آخر

فراموش نکنید آنالیز سایت امری ضروری برای سایت شما است زیرا باعث بهبود سئو می شود. جهت آنالیز سئو سایت خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید.

نظرات

فیلد اجباری*